Kontakt

Konkta oss för mer information

 

 

info@tradgardensomlivsrum.se

Styrelse 2015

 

Ann-Marie Camper, ordförande

acamper@hotmail.com 0730-815806

 

Ewa Bruce, kassör 0414-25120

ewa@tomasbruce.nu

 

Marianne Stoltenberg, sekreterare 0414-22393

marianne@stoltenberg.nu 0708-94 17 63

 

Eva Mathiasson, vice ordf. 0414-22331

eva@emhantverk.se

 

Birgitta Wikström, ledamot 0707-487717

anna.thea@hotmail.com

 

MarieAnne Maxe, ledamot

mamaxe@hotmail.com 070-5088538

 

Annica Lembäck, ledamot

annica@brantevik.se

 

Gunilla Tersmeden, suppleant 0702-566455

gunilla@tersmeden.nu

 

 

Bli medlem och stöd TsL genom att:

 

maila namn adress och telefonnummer till

info@tradgardensomlivsrum.se

 

samt sätta in 100 kr på BG 5794-1718

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved